Płucznia do Złota 25x75 Ryflowana Mocna Baza bez Maty

Dodane: Piątek, 21 Luty, 2020  14:28
  • Kategoria: Hobby i kolekcje
  • Stan:Nowe
  • Cena: 200 zł

Opis oferty:

PŁUCZNIA MOBILNA DO ZŁOTA I KAMIENI SZLACHETNYCH ŚREDNIA ROZMIAR 25 cm x 75 cm BAZA BEZ MATY GUMOWEJ MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU DOWOLNEJ MATY OD DOWOLNEGO PRODUCENTA

Jeśli czasem nie można się do mnie dodzwonić proszę o sms oddzwonię gdy tylko mogę.

Jeśli chcą państwo zobaczyć jak wygląda praca na tym sprzęcie zapraszam na mój profil Facebook Grzegorz Skowroński Gold and Minerals gdzie wszystko pokazuję i objaśniam.

Tylko u mnie można kupić najlepszą i najbardziej dopracowaną mocną płucznię w Polsce i Europie i wyposażyć ją w dowolną matę światowych producentów.

Płucznia mobilna przesiewacz wkładana w nurt rzeki, przeznaczenie skuteczne i szybkie i ciche wyłapywanie ciężkich frakcji i minerałów w rzekach i potokach w tym złota i kamieni szlachetnych.

JEŚLI POTRZEBA INNY ROZMIAR PŁUCZNI ZAPRASZAM DO INNYCH MOICH OGŁOSZEŃ.

PŁUCZNIE TAKIE JAK TA I WIĘKSZE, TAK ZWANE KORYTA DO ZŁOTA SĄ NAJWIĘKSZYM I NAJBARDZIEJ WYDAJNYM SPRZĘTEM JAKI MOŻNA LEGALNIE UŻYWAĆ W POLSCE JAK I WIĘKSZOŚCI KRAJÓW EUROPY DO POSZUKIWAŃ ZŁOTA I KAMIENI SZLACHETNYCH, SĄ NAJBARDZIEJ WYDAJNE PONIEWAŻ WYSTARCZY PODAWAĆ MATERIAŁ ŻWIR CZY PIASEK Z RZEKI NA PŁUCZNIĘ I KORYTO TO SAMOCZYNNIE ZATRZYMA WSZYSTKIE CIĘŻKIE MINERAŁY JAK ZŁOTO CZY KAMIENIE SZLACHETNE DZIĘKI SILE GRAWITACJI I MASIE TYCH MINERAŁÓW ORAZ SILE WODY, WAGA ZŁOTA TO PONAD 19 GRAM NA 1 cm3 TO WIĘCEJ OD MASY OŁOWIU DLATEGO ZŁOTO ZAWSZE OPADA NA SAM SPÓD PUŁAPEK I TAM JEST ZATRZYMYWANE I DLATEGO PŁUCZNIE SĄ TAK BARDZO SKUTECZNYM NARZĘDZIEM W POZYSKIWANIU CENNYCH MINERAŁÓW, WSZYSTKIE INNE MNIEJSZE RĘCZNE SPRZĘTY DO POSZUKIWAŃ ZŁOTA JAK POMPY RĘCZNE I MISKI SĄ TYLKO NARZĘDZIAMI POMOCNICZYMI DO SPRAWDZANIA TERENU I NIE NADAJĄ SIĘ DO WYSOKOWYDAJNEGO WIELOGODZINNEGO POZYSKIWANIA MINERAŁÓW ZE WZGLĘDU NA ICH FIZYCZNE OGRANICZENIA WIELKOŚCI PRZEROBIONEGO MATERIAŁU.

Płucznie i inny sprzęt wysyłam na całą Polskę a także za Granicę do Wszystkich krajów Europy i Świata Płucznie mojej konstrukcji pracują już w kilku krajach Europy takich jak: Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Włochy.

Wykonuję także inne rozmiary płuczni przesiewaczy do minerałów.

Rozmiary Oferowanej Płuczni:
Szerokość Koryta 25 cm, Długość Całkowita 75 cm
Rozmiar maty jaki potrzeba do tej płuczni to 25 cm x 48 cm

Produkuję także wszystkie inne rozmiary płuczni bez maty gumowej tzw. Bazy jak i kompletne płucznie z matami gotowe do pracy, proszę popatrzeć na inne moje ogłoszenia.

Wysokość Koryta płuczni 8 cm obsługa wszystkich typów mat gumowych cienkich i grubych, ja nie oszczędzam na blasze i moje płucznie są pełnowymiarowe dzięki czemu można ich używać w głębokiej jak i płytkiej wodzie przy ostrym nurcie jak i słabym i można puszczać nawet do 7 cm wody ponad matą dzięki czemu nawet bardzo grube maty gumowe 2-4 centymetrowe są dobrze przepłukiwane i złoto oraz kamienie szlachetne w nich skutecznie zatrzymywane ponieważ ryfle nie zapychają się żwirem tak jak to się dzieje w płytkich płuczniach gdzie po 2 godzinach płukania jest aż 10-12 kg żwiru do przepatrzenia bo takie płytkie płucznie nie są w stanie dobrze wypłukiwać mat gumowych ponieważ nie można na nich puścić odpowiedniej ilości wody.

Wyposażenie w standardzie każdej mojej płuczni :
Kątownik na końcu płuczni do zatrzymywania mikro drobin złota.
Uchwyt do mocowania do brzegu lub przeciw kradzieżowy.
Zaokrąglone bezpieczne narożniki.

Płucznie które wykonuję są jako jedyne w Polsce i Europie wykonane z grubej i mocnej 2 milimetrowej aluminiowej blachy ryflowanej tzw. wzmocnionej i są to najmocniejsze płucznie w Europie i najbardziej dopracowane dzięki temu że czynnie szukam złota i kamieni szlachetnych i wszystkie rozwiązania i ulepszenia biorą się z mojego własnego doświadczenia dzięki czemu wiem że ten sprzęt jest mocny i niezawodny w każdych warunkach i pogodzie jaka tylko może być tutaj w Polsce i Europie sprzęt był testowany w Zimie przy – 10 stopniach zimna jak i w Lecie przy +40 stopniach gorąca i zawsze działa wzorowo , płucznie mojej konstrukcji posiadają wiele autorskich dodatków ułatwiających pracę a także ilość i szybkość przerabianego i łapanego materiału co przekłada się na ilość złapanego złota i kamieni szlachetnych , standardowa skuteczność wyłapywania na tych płuczniach wynosi co najmniej 95%.

W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić na dane podane w ogłoszeniu , a gdy nie mogę odebrać proszę napisać wiadomość sms lub mail odpowiem najszybciej jak to możliwe.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Złotoryja
Grzegorz
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 18 wrz 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń